5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Harrie Kuyten (1883-1952)
Gezicht op Loenen aan de Vecht
houtskool, gesign. l.o., mogelijke herkomst collectie P. Boendermaker, Bergen, 47 x 62,5 cm.
Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400