5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Dirk Filarski (1885-1964)
Landschap Frankrijk, gezicht op een bergdorp
doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 604, 80 x 100 cm.
Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800