6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7702
Mahoniehouten contra-bakbarometer, J. Stoppanni en Zn. Amsterdam, 1e helft 19e eeuw;

tinnen gegraveerde schaalplaten. De kast met bandinleg. Timpaan met vaasornament. (beschadigingen).

l. 120 cm, b. 27 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400