Anton Heijboer (1924-2005)
'Our hart has to tell us'
ets, met vouwen in papier. gesign. m.o., 1984, 78 x 105 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120