11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, een grote blauw-wit porseleinen kom, 20e eeuw,
gedecoreerd in Ming-stijl met gestileerde lotusranken, met apocrief Jiajing merk (haarlijn)
China, a large blue and white porcelain bowl, 20th century, decorated in Ming-style with stylised lotus-branches, with apocryphal Jiajing mark (hairline)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775