11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2878
China, een famille rose porseleinen vaas, 20e eeuw,

wijd uitlopend, gedecoreerd met dames in een ommuurde tuin en kalligrafie met zegelmerk (randrestauratie, chips, haarlijnen)

h. 19,5 cm.

China, a famille rose porcelain vase, 20th century, with flared sides, decorated with ladies in a fenced garden and calligraphy with seal mark (rim restoration, chips, hairlines)

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100