11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2899
China, een blauw-wit porseleinen wierookbrander, 20e eeuw,

op drie masker poten, gedecoreerd in Kangxi stijl met geleerden in een tuin (haarlijn, bakfouten)

diam. 21,4 cm.

China, a blue and white porcelain censer, 20th century, raised on three mask legs, decorated in the Kangxi style with scholars in a garden (hairline, firing flaws)

Taxatie: € 250 - € 300
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480