11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2853
China, een famille rose porseleinen theekom, 18e eeuw, en een wucai theekom, modern,

de famille rose theekom gedecoreerd met bloemen, de wucai theekom met een hoogwaardigheidsbekleder en een kalligrafie, met apocrief Kangxi merk (chips, haarlijn)

diam. 6,2-7,8 cm.

China, a famille rose porcelain teabowl, 18th century, and a wucai teabowl, modern, the famille rose teabowl decorated with flowers, the wucai teabowl with a dignitary and inscribed with a calligraphy, with apocyphal Kangxi mark (chips, hairline)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320