Japan, een grote, bruin gepatineerde en goud-ingelegde bronzen vaas, Meji periode,
met reliëfdecoratie van een gans tussen het riet, het ganzenoog ingelegd in goud, gesigneerd (kleine deukjes, kras)
Japan, a large brown patinated and gold-inlaid bronze vase, Meiji period, decorated in relief with a goose between reed, the goose-eye inlaid in gold, signed (small dents, scratch)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400