15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Engeland, houten trapauto in de vorm van een locomotief, ca. 1930;
gemerkt op een elips vormig plaatje 'LMS made by Lines Bros Ltd, Merlan, London'. (beschadigingen, verf verlies).
A 30's wooden pedal locomotive by Lines Brothers, London.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360