Catalogusnummer: 4877
Harrie Kuyten (1883-1952)

Serie van zes litho's met afbeeldingen van muzikanten in café-restaurant de Karseboom in de Kalverstraat

zes litho's, gesign., 22 x 25 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

[ds]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420