3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden