Catalogusnummer: 4878
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)

'Kapelletje te Kanne, België'

inkt en aquarel, gesign. r.o., 23 x 29 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140