Breyten Breytenbach (geb. 1939)
'Retrato del autor con plumas en la cabeza'. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf
gemengde techniek op papier, gesign. l.o., '95, herk. Galerie Espace, Amsterdam, 50 x 34 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400