6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7710
Frankrijk, bronzen vuurvergulde cartel klok, Louis XV, 19e eeuw;

uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een bel. Witte geëmailleerde wijzerplaat en vergulde wijzers. De asymetrische kast voorzien van blad- en bloem motieven. (samengesteld).

h. 53 cm.

A French bronze gilded cartel clock, Louis XV, 19th century.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500