Twee gouden en zilveren staafbroches, 19e eeuw,
één markiesvormig en bezet met een peer geslepen roosdiamant, ca. 0,20ct. en vele kleinere. Mt ID. Andere rechthoekig, waaronder driehoeken en kleine pampels, alle gezet met roosdiamanten. Met Franse keuren
bruto 11,0 gr., lengte 6,5 en 4,3 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340