1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 18
Twee gouden en zilveren staafbroches, 19e eeuw,

één markiesvormig en bezet met een peer geslepen roosdiamant, ca. 0,20ct. en vele kleinere. Mt ID. Andere rechthoekig, waaronder driehoeken en kleine pampels, alle gezet met roosdiamanten. Met Franse keuren

bruto 11,0 gr., lengte 6,5 en 4,3 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340