3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4857
update-catalogue
Adri Bleijs (1877-1964)

Portret van baron van der Feltz op 14-jarige leeftijd

doek, gesign. r.m., 50 x 40 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden