4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5008
Sedje Hémon (1923-2011)

'Harmonie Flottante'. Hierbij litho, 'serie 5002'.

doek, gesign. verso, 1955, 92 x 72 cm. en litho, gesign., 8/30, 14 x 24,5 cm.

Resale right is applicable
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 6,500
Hammer Price: € 6,500

Hammer price: € 6,500