9e zitting - Dinsdag 20 april 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2641
Maria van Kesteren (1933-2020), 'Boldervaas', uitvoering Tichelaar Makkum, 1985;

hierbij een blauw persglazen en deels gesatineerde vaas, ontw. Menno Jonker, 1997, uitvoering Royal Leerdam, oplage 12/4 (rand chips) en een oranje gelobte aardewerk vaas gemerkt MM, 96.

h. 13 - 14 cm

Taxatie: € 180 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280