Catalogusnummer: 6581
Eikenhouten kist, 19e eeuw,

met in het front drie gestoken Gotische panelen. Op de hoekstijlen gestoken ridderfiguren. De zijden met briefpanelen

br. 105, h. 60 en d. 49 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300