Eikenhouten kist, 19e eeuw,
met in het front drie gestoken Gotische panelen. Op de hoekstijlen gestoken ridderfiguren. De zijden met briefpanelen
br. 105, h. 60 en d. 49 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300