Paar zoutvathouders, Amsterdam, Lodewijk XV,
ajour op drie gebogen pootjes met bloem en bladmotieven, mt. onduidelijk, Amsterdam 1773, gemerkt met Nederlands belastingkeur gekroonde V (1906-53), één blauw glazen binnenbakje en een kunstoffen, paar zoutlepeltjes, mt. Gerritsen & van Kempen Zeist (beschadigingen)
h 6,5 diam. 6 cm, 147 gr.(excl. bakjes).
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200