11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, twee blauw-witte schotels, 17e-18e eeuw,
de een gedecoreerd met pioenrozen, de ander met bloemenvaas en boeddhistische leeuw (de eerste schotel met chip en haarlijnen)
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
China, two blue and white dishes, 17th-18th century (one with chip and hairlines)
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260