11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, twee famille rose porseleinen borden, 18e-19e eeuw,
een bord gedecoreerd met bloemen, het andere bord met figuren in een paviljoen (chips, haarlijn)
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
China, two famille rose porcelain plates, 18th-19th century (chips hairline)
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200