10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4600-4634 - Perzische en Islamitische kunst
Catalogusnummer: 3226
Tibet, twee verguld bronzen figuren, 20e eeuw,

een voorstellende Padmasambhava, de ander Vajradha

h. 22 cm. (max.)

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Tibet, a gilt bronze figure of Padmasambhava and of Vajradha

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050

Hamerprijs: € 1.050