1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0203 - Juwelen
Catalogusnummer: 97
Twee beneden het wettelijk gehalte gouden broches,

één in het midden bezet met een oud slijpsel diamant, versierd met granules en getordeerd draad. Andere bezet met een briljant geslepen diamant en twee zaadparels. Engelse keuren (kleine beschadigingen)

bruto 11,8 gr., lengte 4,5 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 180 - € 220
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260