3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Overboden