Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)
aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140