3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4883
Germ de Jong (1886-1967)
Gezicht op een dorp
krijt, gesign. r.o., 1938, 32 x 28 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140