3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse tekeningen en een schilderij,
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Overboden