5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Izaak Schmidt (1740-1818)
aquarel, verso gesign., 1779, 11,5 x 16,5 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280