5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4515
Izaak Schmidt (1740-1818)

Dorpsgezicht met figuren bij een herberg naast een ophaalbrug

aquarel, verso gesign., 12 x 18,5 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525