5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Izaak Schmidt (1740-1818)
Dorpsgezicht met figuren bij een stenen brug
aquarel, verso gesign., 13 x 20 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525