5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Dirk Filarski (1885-1964)
Gezicht op Piz Albana, Zwitserland
doek, gesign. r.o., 1917, herk. ex. collectie Piet Boendermaker, Bergen, no. 586, aangekocht door de familie van de huidige eigenaar bij Vroom & Dreesmann, ca. 1946, 80 x 100 cm.
Herkomst: particuliere collectie, Oegstgeest
Taxatie: € 10.000 - € 15.000
Huidig bod: € 34.000
Hamerprijs: € 34.000