5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4525
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)

Zomerboeket

olieverf op doek op paneel, ongesign., herk..: coll. mevr. L. van de Sande Bakhuyzen, Leiden, op 26 augustus 1954 geschonken aan de collectioneur Hans van Leeuwen, Amsterdam (1911-2010), collectie Simonis & Buunk, Ede, 52 x 48 cm.

Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Huidig bod: € 3.500
Hamerprijs: € 3.500

Hamerprijs: € 3.500