5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jan Sluijters (1881-1957)
Portret van Greet, zittend
krijt en aquarel, gemonn. l.o., herkomst: veiling Sotheby's Amsterdam, 7 juni 2000, lot 43, 26 x 19 cm.
Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.300
Hamerprijs: € 2.300