1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0298 - Juwelen
Catalogusnummer: 50
Paar 18krt. gouden manchetknopen, Art-Deco,

ieder bestaande uit twee opengewerkte ronde vormen. In het midden bezet met een oud slijpsel diamant. Alle zijn versierd met wit en groen emaille. (beschadigingen en reparaties, diamanten kleine chips). Franse keuren, gemerkt Breveté SGSG (patent zonder garanties van de overheid). Hierbij een revers speld (beschadigd, groen glas)

bruto 17,3 gr., diam. 1 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625