7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8600-8658 - Antique and Classic Furniture -chairs and sofas-
Set van vier crème en verguld gelakt beukenhouten medallionstoelen in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
met geriete leuning en bruin lederen zitting. Hierbij paar crème en verguld gelakt beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw met geriete leuning en zitting
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420