7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8600-8658 - Antique and Classic Furniture -chairs and sofas-
Catalogue number: 8023
Set van vier crème en verguld gelakt beukenhouten medallionstoelen in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met geriete leuning en bruin lederen zitting. Hierbij paar crème en verguld gelakt beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw met geriete leuning en zitting

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[6]

Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420

Hammer price: € 420