7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8023
Set van vier crème en verguld gelakt beukenhouten medallionstoelen in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met geriete leuning en bruin lederen zitting. Hierbij paar crème en verguld gelakt beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw met geriete leuning en zitting

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[6]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420