4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Catalogusnummer: 5006
Eugene Brands (1913-2002)

'Panta rei; alles stroomt'

gouache, gesign. l.o., verso signatuur, titel en genummerd 7930, 16 okt. 1986 - 3, 41 x 33 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800