5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jan Sluijters (1881-1957)
inkt en pastel, gesign. r.o., Barcelona '06, 26 x 19 cm.
Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000