Catalogusnummer: 4867
Samuel le Poole (1910-1986)
Tulpen in een vaas
aquarel, gesign. r.o., 28,5 x 25,5 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220