5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Jan Asselijn (ca. 1610-1652)
Rustende figuren en vee in een ruïne
doek, ongesign., 41 x 50 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400