5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4500
Toegeschreven aan Jan Asselijn (ca. 1610-1652)

Rustende figuren en vee in een ruïne

doek, ongesign., 41 x 50 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400

Hamerprijs: € 3.400