1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 37
L. Gautrait, 18krt. gouden broche, ca. 1890,

in het midden bezet met een druppelvormig gefacetteerde saffier (chip en gles achterzijde). Onderaan een pampel bezet met een natuurlijke parel (niet getest). Verder bezet met oud slijpsel diamanten en versierd met wit emaille (beschadigd). Brochering los te schroeven (licht verbogen). (Kleine scheurtjes in het goud) Gesigneerd L. Gautrait en gekeurd met Franse keuren. Hierbij een certificaat/taxatierapport van Ans Hemke-Kuilboer

bruto 13,2 gr., lengte 5 cm., saffier 6 x 5 mm.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000