11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, een Chine de Commande porseleinen gedeeltelijk theeservies, 'Oostzaandam', laat 18e eeuw,
bestaande uit een theepot, een melkkan, een theebus, twee koffiekoppen, vier theekommen, vier schoteltjes en een grotere schotel, alle gedecoreerd met het monogram 'DVGJB' boven 'Oostzaandam 1791' en het wapen van Oostzaandam, een houten schip (beschadigingen)
China, a Chinese export part tea-service, 'Oostzaandam', late 18th century, comprising a teapot, milk-jug, tea-caddy, two coffee-cups, four teabowls, four saucers and a larger saucer, all decorated with monogram 'DVGJB' above 'Oostzaandam 1791' and the coat-of-arms of Oostzaandam, a wooden ship (damages)
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600