Catalogusnummer: 5029
Har Sanders (1929-2010)

Zonder titel

olieverf op doek op board, gesign. l.b., 1995, 70 x 70 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650