Zonder titel
olieverf op doek op board, gesign. l.b., 1995, 70 x 70 cm.
Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator
Hamerprijs: € 650