Catalogusnummer: 5026
Corneille (1922-2010)

'Herbes'

litho, gesign. l.b., '72, E/A, 65 x 50 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320