Hollandse school, begin 20e eeuw, met monogram JM
Winters boslandschap / Kippen op een erf / Bomen aan een vaart
driemaal aquarel, 25 x 35 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300