Vierdelig theeservies, Amsterdam, 18e eeuw,
ovaal model met voluutvormige grepen, versierd met palmetrand, bestaande uit een theepot, theebus, suikerkom en roomkan, mt. Diederick Willem Rethmeijer Amsterdam 1792, hollandse leeuw, winkelier Diemont, restauraties
16 x 26 cm, 13 x 11 cm, 11,5 x 17 cm, 14 x 13 cm, bruto 1193 gr.
Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie
Taxatie: € 1.200 - € 2.400
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250