2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 571
Vierdelig theeservies, Amsterdam, 18e eeuw,

ovaal model met voluutvormige grepen, versierd met palmetrand, bestaande uit een theepot, theebus, suikerkom en roomkan, mt. Diederick Willem Rethmeijer Amsterdam 1792, hollandse leeuw, winkelier Diemont, restauraties

16 x 26 cm, 13 x 11 cm, 11,5 x 17 cm, 14 x 13 cm, bruto 1193 gr.

Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie

[4]

Taxatie: € 1.200 - € 2.400
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250