Engeland, beker, 18e eeuw en paar schaaltjes,
conische beker met verguld binnenzijde, mt. W. Tweedie London 1776
h. 9, diam 7,5 cm, diam 11 cm, 245 gr.
Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220