2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 594
Engeland, beker, 18e eeuw en paar schaaltjes,

conische beker met verguld binnenzijde, mt. W. Tweedie London 1776

h. 9, diam 7,5 cm, diam 11 cm, 245 gr.

Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220