Catalogusnummer: 6555
Mahoniehouten ronde tafel

met lade. Op gedraaide kolompoot met viersprant. Het blad versierd met marqueterie

diam. 80 en h. 64 cm

Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140