Mahoniehouten ronde tafel
met lade. Op gedraaide kolompoot met viersprant. Het blad versierd met marqueterie
Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140